1 / 6
FORD ispraven pali vozi benzin/plin
900 €
Цената не е фиксна
30.06.2022 21:30

Пехчево / Берово

Марка:

Ford

Модел:

Escort

Година:

1992

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

16 kw / 22 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

FORD GAL ESCORT CLX 1.6I 16V
so 4 novi gumi
registriran cela godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupcho
Потврден огласувач
070207439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам