1 / 3
Frizderi za sladoled
1 €
30.06.2022 21:33

Битола / Битола

Frizderite se novi edna sezona raboteni !!!

075/208/548

075/208/548
⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️
!!!!INFO NA OVAJ BROJ!!!

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
077906026
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам