1 / 12
Izdavame apartmani vo ohrid-naselba raca
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2023 15:52

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🔝Доколку сакате вистински одмор
Apartments ON THE TOP е вистинско место

Одалечени 2.5 км од центар, 800 м од Билјанини извори, 1.8 км до првата плажа и 150м до ресторан Ана Марија

Располага со три комплетно опремени апартмани во пријатна, мирна и тивка околина

🌞 Апартман 1 за 2 1 лица
🌞 Апартман 2 за 2 1 лица
🌞 Апартман 3 за 2 лица

Секој апартман располага со :
Сопствена кујна и кујнски прибор, сопствено купатило, слободно Wi-Fi, Max TV, слободен паркинг

Резервирајте го вашиот термин
Информации и резервации на телефон
☎️ 078 277 455

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
078277455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам