1 / 4
Prodavam mini sistem Aiwa
2.500 МКД
15.07.2022 08:20

Аеродром / Скопје

Prodavam odlicno socuvan mini sistem Aiwa, so duoli dek, radio i cd changer so 3 cd-a, celosno funkcionalen i ispraven

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070338008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам