1 / 1
NOV printer CANON PIXMA GM 4040
9.500 МКД
Цената не е фиксна
15.07.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nov CANON PIXMA GM 4040 EUM/EMB EB2 pod garancija.
Kupen od Neptun 14.500, se prodava za 9.500.

Резолуција за принт: 600 x 1200 dpi
Mono Print Speed:Approx. 13.0 ipm2
Auto Duplex Print (A4, A5, B5)
Wireless LAN Frequency Band: 2.4GHz
Hi-Speed USB (B Port)

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Инкџет

Се продава од:

K
Потврден огласувач
078409050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам