1 / 6
VILUSKAR TOYOTAS 1.5 TONA DIZEL - 448
1 €
Цената не е фиксна
22.07.2022 10:26

Тетово / Тетово

ID: 448
Viluskar
Marka: TOYOTA
Model: 1.5 DIZEL
God na Proizv: 1991
Nosivost: 1500 Kg
Visina na diganje: 3500 mm
Bocen pomak
Cenata e bez ddv


http://WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од: Претпријатие

BULA FORKLIFT
ul .101 br.103 Sedlarce Tetovo
Потврден огласувач
+38970666660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам