1 / 10
Cube reaction 27.5
850 €
860 €
17.08.2022 16:19

Кочани / Кочани

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

20 "

Cube reaction carbon 27.5 golemina L, full xt, fox ..odlicen, bez ulaganje.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
070380747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам