1 / 5
led sijalici 30w 4000k
1 €
05.08.2022 20:25

Бутел / Скопје

prodavam led sijalici za na sina so rotacija i zglob
cena po dogovor 071352101 stefan
30w 4000k

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

STEFAN
RADISHANI
Потврден огласувач
071352101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам