1 / 7
Se prodava kukja Bukovski most br.26
28.000 €
28.02.2023 20:07

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

129 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

224 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Bukovski most 26

za podetalni informacii tel. i Viber 075 840 548

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

....
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам