1 / 5
Skoro nov krevet
4.000 МКД
01.07.2022 11:10

Куманово / Куманово

Krevet detski kako nov so dusek aloe vera 120x60,fioki,mnogu socuvan. Za vistinskog kupca ima i eden dusek 120x60 gratis

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Agron
Потврден огласувач
071291573
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам