1 / 11
VW TRANSPORTER T5 2.5 TDI 131 ks. 2009 g
7.500 €
01.07.2022 11:53

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

T5 Други

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW TRANSPORTER T5 2.5 TDI 131 ks. 2009 God. So mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi. Kombeto e uvezeno I se plateni site davacki do registracija. Cenata e so vklucen DDV so moznost za povratok. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам