Se Prodava Stan 86 m2 vo Topansko Pole
1.050 €
01.07.2022 12:15

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

86 m²

Греење:

Струја

Спрат:

9 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2012

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ferid Murati 88

Se prodava stan od 86m2 . Stanot poseduva : hodnik, WC, dnevna soba so trepezarija i kujna (vklucena vo prodazbata) spalna soba, decka soba, kupatilo i balkon ( na koj ima izlez od site tri sobi). Stanot se naogja vo kompleksot Prince i poseduva cista dokumentacija. Cena : 1050 m2
Povekje info na 077771738

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Edi
Потврден огласувач
077771738
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам