1 / 3
Gradežna parcela od 442m2 vo Skopje – Kozle
135.000 €
03.02.2023 09:34

Карпош / Скопје

Квадратура:

442 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava parcela od 442m2 vo Skopje – Kozle.

Parcelata e gradežna i istata ima pristap do voda, struja i pat. 💡🛣💧

Ima dozvola za gradba prizemje + 2 kata + potkrovje.

📍Parcelata e locirana pozadi Replek, za patot kon Nerezi.

💶Cena: 135 000 evra.

Za povekјe informacii, obratete se na:

📲Filip 077641410

📲Stefani 071345955

🔐Šifra: 332

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Parcela od 3217m2 vo Leshok

40 €

Parcela-niva od 2709m2 vo s.Tearce

8150 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам