Baram Rabotnik Za Vo Vulkanizerski Servis
40.000 МКД
25.05.2023 08:57

Аеродром / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram Rabotnik Za Vo Vulkanizerski Servis so ISKUSTVO
Plata 40.000den nas. Lisice

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Samsped
12-ta Makedonska Brigada 35
Потврден огласувач
070729920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам