1 / 8
ЧОЈС-Stan vo centar na ul.Partizanska
80.000 €
27.09.2022 11:06

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

53 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ul.Partizanska

Se prodava stan vo strog centar na ul.Partizanska so vk povrsina od 53m2 i podrum od 2 m2 na vtor kat komplet renoviran
Raspored:Dnevna so trpezarija i kujna,zasebna spalna soba,hodnik wc i terasa

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Dvosoben stan 60m2 na ul.Pitu Guli

820 €

ЧОЈС-Cetvorosoben stan vo centar

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам