1 / 3
Boss SP505 Sampler
320 €
Цената не е фиксна
15.07.2022 12:59

Штип / Штип

Prodavam Boss SP505 Sampler skoro nov ,zacuvan kako nov ,so kartica . Kupen od Japonija neodamna i sviren malku . Ne bi go prakjal po kargo ,Stip ne e daleku kade i da e vo Makedonija .

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Vladko
Потврден огласувач
077547230
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам