1 / 10
Prodavam Villiger Athena
9.000 МКД
Цената е фиксна
24.11.2022 12:39

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Prodavam Villiger Athena 2x6 brzini, golemina na ram 54/53, SHIMANO 600 kocnici i shifteri, Mavic trkala, Custom-A prenos, Sediste Selle Italia Turbo, zaden menuvac Ultegra.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Мики
Потврден огласувач
078332624
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам