1 / 4
Zastitni stakla/ заштитни стакла Iphone 7+/8+
200 МКД
01.07.2022 16:05

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Заштитно стакло за Ipnone 7+ и 8+
1бела и 4 црни
075 302 306 075 302 306 075 302 306

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Заштитни Фолии, стакла

Се продава од:

Zaklina
Потврден огласувач
078267686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам