1 / 6
Moderen Apartman vo Struga
1 €
01.07.2022 18:35

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Se naogja vo centarot na gradot do samata plaza na Ohridsko ezero. Apartmanot e kompletno opremen so kujna, LCD tv so kabloska, bezplaten Wi-Fi. Gostite mozat da gi parkiraat svoite avtomobili bezplatno na samoto mesto. Ve ocekuvame vo Struga!!!

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Gordana
Потврден огласувач
078413168
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам