1 / 8
Jaguar X-Type 2.0 dizel 1234
По Договор
26.01.2023 09:03

Битола / Битола

Марка:

Jaguar

Модел:

X-Type

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Останато

Jaguar X-Type 2.0 dizel 2005 godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Митко
Потврден огласувач
078570730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам