1 / 8
ATV 250cc 2013god 1234
1.800 €
26.07.2022 10:42

Битола / Битола

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2013

Модел:

Genata

ATV 250cc Genata 2013 godina registrirano

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Митко
Потврден огласувач
078570730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам