1 / 1
Suzuki Intruder 1234
По Договор
25.05.2023 07:01

Битола / Битола

Марка:

Suzuki

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

1994

Модел:

Intruder 800

Suzuki Intruder 800cc SVAJCARSKI

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Митко
Потврден огласувач
078570730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам