1 / 4
GUMI ZA VELOSIPED / ГУМИ ЗА ВЕЛОСИПЕД NEWCENTIAL
2.400 МКД
Цената е фиксна
01.07.2022 20:27

Куманово / Куманово

Dve novi gumi 26 incha vo komplet, dimenzija 700x23, ne se prodavaat posebno.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Гуми

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
0038970331735
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам