1 / 4
Gumen camec Quicksilver so motor Yamaha15
3.500 €
01.07.2022 21:28

Охрид / Охрид

Prodavam gumen camec Quicksilver Mercury 340 so motor Yamaha 15ks dvotakten. Camecot e registrian do 2026 godina i ima prikolka koja e registrirana. So camecot doaga tenda bimini, aluminiumski skali, vesla, pojasi i rezervoar. Camecot se naoga vo Ohrid i ima plateno mesto vo kanal. Koristen e za uzivanje so familija.

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Гумени бродови

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
071875870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам