1 / 12
VW PASSAT BLUEMOTION..2.0tdi 110kw 2018god NEUVEZUAN
21.000 €
22.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.08.2022 10:45

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

se prodava
VW PASSAT NE UVEZUVAN so 185.000km realni poseduva i servisna kniska
KUPEN VO PORSHE
VTOR SOPSTVENIK SUM JAS
REGISTRIRAN CELA GODINA

BLUEMOTION OPREMA

-BORD KOMJUTER
-TEMPOMAT
-KLIMATRONIK
-KOMANDI NA VOLAN
-SENZORI ZA PARKING NAPRED NAZAD
-AUTOHOLD
-SENOZR ZA SVETLA
-SENZOR NA BRISACI. ZA DOZD
-AUTO PILOT
-TOMASON bandasi. 19coll so novi gumi
-AVTOMATSKO ZATVARANJE NA RETROVIZORI
i mnogu druga oprema
povece info na 071 79 89 69

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

ACKO
Потврден огласувач
071798969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам