1 / 4
Prodavame gollf 5
4.800 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 21:59

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavame gollf 5
Oprema ima
Godona 2006
Prava full servis.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

JAZI
Потврден огласувач
71777084
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам