1 / 7
Apartman Nikoloski
35 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 22:36

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1971

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Jane Sandanski 89 2/8

Apartman Nikoloski e lociran vo Ohrid, so 13 minutno pesacenje do krajbrezjeto i na 1.3 km od plazata Saraiste. Se naogja na 1.8 km od crkvata Sv. Jovan Kaneo. Apartmanot ima 1 spalna soba, kujna so dnevna soba, toalet i 2 balkoni. Ima klima ured, televizor i internet.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Ilija Nikoloski
Потврден огласувач
071356530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам