1 / 4
SKODA - SESIR
1.300 МКД
01.07.2022 23:13

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov ORGINAL SKODA SESIR, kupen vo SKODA GERMANIJA, NE Kristen voopsto. Prakam i po KARGO.
Kontakt: 070 206 079

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

ЧАРЛИ
Потврден огласувач
070206079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам