1 / 4
Kukjiste za kompjuter so CD Citac
1.000 МКД
Цената е фиксна
18.09.2022 21:34

Карпош / Скопје

Se prodava kukjiste za kompjuter so CD citac , ispravno sve si raboti.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Nikola Lazarevski
Потврден огласувач
071768739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам