1 / 3
Karbon
500 €
09.08.2022 18:55

Гази Баба / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Karbon velosiped ; mozna e i zamena za drug velosiped
Ponudete

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Blaže
Потврден огласувач
070206046
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам