1 / 11
Сите видови на електрични пумпи, боци, автоматики
По Договор
27.01.2023 07:56

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Електропромет ВИН - Скопје е генерален и овластен дистрибутер на целокупната програма на брендовите PEDROLLO - Italy, NOVOTERM PRO - Austria, ELKO Elektrokovina - Slovenia, HST - Austria, AQUASYSTEM - Italy, ITALTECNICA - Italy, Franklin Elektric - USA, STASTO - Austria, VULCAN - UK

🏠 бул. Борис Трајковски бр. 214 1000 Скопје
☎️ 071/ 327-026 - 070/ 229-703
https://www.facebook.com/Elektropromet
www.elektropromet-vin.com.mk
📧 info@elektropromet-vin.com.mk

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од: Претпријатие

Електропромет ВИН
ул. Борис Трајковски бр. 214 (Пинтија)
Потврден огласувач
071327026
Испрати Е-маил до огласувачот

Хидрофорска пумпа JSW 2 CX

1 €

Потопна пумпа NT 200 (1500 W)

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам