1 / 10
MaN 8.150
14.500 €
07.12.2022 03:28

Штип / Штип

Се продава MAN 8.150 год.2010 во без прекорна состојба до регистрација

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

janevski blagoj
Потврден огласувач
070210983
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам