Работа за возачи во Германија
По Договор
02.07.2022 10:26

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Реномирана германска фирма организира информативен состанок за државите од Балкан, почнувајќи од Македонија.
Има потреба од возачи со ЦЕ категорија, со или без Код95.
Се работи за Мерцедес во Бремен и Мерцедес во Сингелфинген.
Постојат три опции да се добие работна виза кои што ќе бидат испрезентирани на состанокот директно од претставниците заедно и со останатите услови и подетални информации.
Кандидатите може да бидат со или без европски пасош.
За возачите со европски пасош постои можност за селење со фамилија. Исто така и за возачите без европски пасош постои можност за селење со фамилија, но, тоа е нешто подолг процес.
Состанокот ќе се оддржи во Хотел Континентал на 10.07.2022 со почеток од 16:30 часот.
Вашето присуство пријавете го со повик или порака
со име и презиме на WhatsApp/Viber на +38975320066 во периодот од 09:00 до 16:00 часот.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
38975320066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам