1 / 12
Нов Делукс апартман на само крајбрежје и плажа во Пештани
70 €
Цената е фиксна
20.08.2022 13:00

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Пештани

Се издава луксузен апартман на сам влез во Пештани.
Апартманот се наоѓа на охридското крајбрежје во пријатна средина на само 15м од езерото и сопствената плажа и на 800 м од центарот на Пештани.
Во Апартманот може да престојуваат до 6 лица.
Спалната соба е опремена со голем кревет (queen bed) и работна масичка, а дневната соба со софа и фотеља на спуштање и сите останати елементи (прикажано на сликите).

Кујната е целосно опремена, а исто и купатилото. Балконот има прекрасен поглед на езерото и плажата.

Апартманот има бесплатен (Wi-Fi) интернет и безбеден паркинг во приземна гаража (2 паркинг места).
Опременост: Q led TV, клима, фрижидер, перална за алишта, машина за садови, машина за кафе, нутрибулет, крпи, пегла, фен и сл (+ play station 4).

Контакт тел: 070 899 888
Sunrise Beach Deluxe Apartment

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Sunrise Beach Apartment
Kliment Ohridski
Потврден огласувач
070899888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам