1 / 12
Apartmani Ohrid centar na samiot kej so pogled na ezero
400 МКД
21.11.2022 12:13

Охрид / Охрид

Se izdavaat apartmani na samiot Kej so pogled na ezero vo centarot na Ohrid ceni povolni gratisi za 3 i poveke nokevajna !!!

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
076296957
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам