1 / 6
Prodavam Peda Tek 250cc
1.600 €
06.10.2022 10:35

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Останати марки

Вид:

Останато

Година:

2019

Модел:

Peda Tek 250

Километри:

5000

Prodavam motor Peda Tek 250cc

Peda
Tek
Hamachi
Tekken
250
250cc 250 cc

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Стефан
Потврден огласувач
075400258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам