1 / 1
AKG dalinsko
220 €
01.10.2022 12:37

Куманово / Куманово

Prodavam Akg Dalinsko PT 40 PRO Dalinskoto e vo super sostojba si raboti odlicno ne prekinuva Dalinskoto moze dase korisri za bilo koj instrument duvacki istrumenti Sax Klarinet Violina Gitara

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Baki
Потврден огласувач
075666200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам