1 / 7
Се продаваат кутриња Lagotto Romagnolo
По Договор
02.07.2022 14:37

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат куртиња од расата Lagotto Romagnolo родени на 2 мај, редовно се вакцинирани и прочистени се од паразити.
Оваа раса не предизикува алергии и не се митари,. Толерантни се со деца Познати се како одлични трагачи за тартуф.

070 935 794

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Ilinka
Потврден огласувач
070935794
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам