1 / 2
Se prodavaat dve stari drveni bocvi
4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2022 07:54

Велес / Велес

Se prodavaat dve stari drveni bocvi za vino
kontakt broj 075 368 158
Trajce

Категорија: Дом и Градина / Останато

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
075368158
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам