1 / 2
Postelnina dupla so prekrasen dizajn
1.300 МКД
1.500 МКД
04.02.2023 14:07

Аеродром / Скопје

Prodavam postelnina dupla na slika gi imate dizajnite preubavi za bracni krevet samo za 1300 den, 100%pamuk,ostana uste mala kolicina pobrzaj te Dostava kargo vo cela Makedonija

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

ljiljana
Потврден огласувач
070630206
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам