1 / 12
Се продаваат Fiat Seicento VAN 1.1 2007
1.250 €
Цената е фиксна
24.09.2022 18:17

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Fiat

Модел:

Seicento

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

(1 продадено)
Се продаваат 5 возила Fiat Seicento
-Товарни со две седишта
-Мотор 1.1 Бензин со вграден атестиран плин
-Произведени 2007 година
-Зачувани каросерски со ситни забелешки
-Без регистрација
-Комплет со алат дигалка и ПП апарат.
-За сите 5 комплет е друга цена
Контакт Дејан 071287990

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
077902490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам