1 / 12
Prodavam velosiped RAM vo extra sostojba
500 €
550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.08.2022 14:57

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

20 "

Prodavam velosiped RAM vo extra sostojba
Gumi 27.5
Ram L
Brzini 2×10
Oprema SRAM X5
Sostojba bez grepka

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
070384888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам