1 / 3
3x RIG RIGA RIGOVI SAPHIRE 4GB PO 6 KARTI
500 €
Цената е фиксна
14.12.2022 15:33

Скопје Центар / Скопје

Rigovite rabotat super
1 Rig 500evra

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

BuLi
Потврден огласувач
070522145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам