1 / 10
Nissan terrano 3.0
5.499 €
Денес 07:28

Охрид / Охрид

Марка:

Nissan

Модел:

Terrano

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

113 kw / 154 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

3.0 dizel
Registritan do 27.07.2022
Motor odlicen i ekonomicen
Reduktori ispravni
Klima funkcionira
Broj za kontakt 075632222
075632222
075632222
075632222

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
075822974
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам