1 / 9
Se prodava bmw x1 2010 god 2.0 177 ks x drive moze zamena
11.200 €
25.11.2022 18:33

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

X 1

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava bmw x1 2010 god 2.0 177 ks xdrive registriran so zelen karton do 1/2023 god. Uvezena od CH pred edna godina. Pominato 180000 km realni so servisna kniska . Kolata ima 2 kluca , 4 novi zimski gumi. Cena za kes 11500 evra za zamena 12500 evra. Proverka kade sakate.
info na 078234870
078234870
078234870
078234870

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleks
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам