1 / 8
Поволно се издава еднособен стан
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.08.2022 10:01

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Станот е комплетно опремен за потребите на вашиот престој: кујна, купатило, дневна, спална соба, интернет, ТВ. Капацитет - до 4 лица. Се наоѓа во близина на градската болница, до детската градинка Лихнида, 10-15 минути пешачење до центарот. Паркинг за возила пред зградата.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Nina
/
Потврден огласувач
077927859
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам