СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С. МИСЛЕШЕВО
7 €
22.09.2022 13:54

Струга / Струга

Квадратура:

4219 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива - КП 84/2 во с. Мислешево со површина од 4.219 м2. Цена: 7 ЕУ/м2.
Tел. 075/450-279

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

///
Потврден огласувач
075/450-279
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам