1 / 8
SAMSUNG GALAXY TAB A 10.1 4g LTE
80 €
Цената не е фиксна
31.08.2022 22:14

Карпош / Скопје

Марка:

Samsung

Големина на екранот:

10" инчи

Se prodava dobro sochuvan tablet.
Ekran 10 inchi full hd
Raboti so sim kartici za 4g internet i razgovori.
Gps navigacija.

Barajte na 070369895

Celosna specifikacija:

https://www.google.com/amp/s/www.gizmochina.com/product/samsung-galaxy-tab-10-1-2016-lte-t585/%3Famp%3D1

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
075553557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам