1 / 3
Landrover freelender 1.8 benzin/plin
2.700 €
06.08.2022 12:19

Охрид / Охрид

Марка:

LandRover

Модел:

Freelander

Година:

1999

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Gjipot e odlicen, ne e vozen po planini, ima Novi 5 zimski gumi, Nov set lamela, servisiran i spremen za vozenje, so klima koja odlicno funkcionira, NEMA KARDAN
CENATA E TAA POSLEDNA KRAJNA KAKO SAKATE DA JA VIKATE, ako ne vi odgovara ne zvonite

Za zamena samo so Vasa doplata no so realni ceni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

------
Потврден огласувач
079268145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам