1 / 9
Спрат од куќа во строг центар на Охрид
1 €
Цената не е фиксна
11.08.2022 13:00

Охрид / Охрид

Квадратура:

60 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Издавам спрат од куќа по поволна цена во строг центар на Охрид, на почетокот од старата охридска чаршија. Има две соби, чајна кујна, тоалет и тераса.
Едната соба со тераса има 2 кревети (1 брачен, 1 единечен), додека другата соба има 1 брачен кревет.
Вкупно комотно можат да се сместат 5 луѓе.
Во секоја од собите има ТВ со кабелска и бежичен интернет.
Има уличен паркинг кој не се плаќа.

apartman sobi ohrid apartment апартман соби охрид

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Владо
Потврден огласувач
075490864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам